Aleksandra Juśko

Szkolenia i kursy

Prowadzimy profesjonalne kursy stylizacji paznokci metodami:

Bogatą i wyjątkową ofertę kierujemy do osób, które pragną rozpocząć karierę stylistek paznokci, bądź już ją rozpoczęły, lecz pragną udoskonalić swoje umiejętności.

Szkolenia prowadzone są w sposób fachowy i rzetelny, w oparciu o najnowsze metody i trendy w stylizacji paznokci. Zajęcia prowadzone są w małych (max. 5-osobowych grupach) dzięki czemu możemy poświęcić kursantkom maximum czasu i uwagi. Kurs składa się z części teoretycznej oraz praktycznej. Koncentrujemy się głównie na zajęciach praktycznych, aby kursantka nabyła jak najwięcej umiejętności. Każda uczestniczka otrzyma płytę CD, na której znajdzie niezbędne informacje i kwestie poruszone na kursie. Dzięki temu nie musi tracić czasu na notowanie, a wszystko może przeanalizować i przypomnieć sobie po powrocie do domu, i wciąż do tego wracać. Informacje i umiejętności praktyczne są sumą doświadczeń zdobywanych przez nas w ciągu wielu lat praktyki. Nie jest to wiedza książkowa lecz żywa, wykorzystywana przez nas w codziennej pracy z klientkami, nieustannie weryfikowana. Do wielu rzeczy dochodziłyśmy same metodą prób i błędów, a Wam chcemy przekazać gotową, najlepszą naszym zdaniem, receptę na sukces. Zwrócimy uwagę na wiele niuansów, które wyróżnią Waszą pracę i pozwolą stać się specjalistkami w tej dziedzinie.

Współpracuję też z firmami: Zakład Doskonalenia Zawodowego w Gliwicach i Estetiq (CZF Eurex) w Katowicach.

Każdy z kursów zakończony jest otrzymaniem firmowego certyfikatu uprawniającego do pracy w zawodzie stylisty paznokci w Polsce i za granicą.

Ceny kursów

Program kursu

Dzień pierwszy

 1. Specyfika zawodu stylistki paznokci
 2. Podstawy dermatologii i zakresu rozpoznawani i różnicowania powszechnych chorób skóry dłoni i paznokci
 3. Podstawowe informacje z zakresu higieny usług, dezynfekcji
 4. Budowa paznokcia i jego funkcja
 5. Rodzaje i kształty naturalnej płytki paznokcia
 6. Manicure
 7. Założenie (krok po kroku)

Drugi dzień

 1. Uzupełnienie (krok po kroku)
 2. Usuwanie masy żelowej, akrylowej z płytki (tzw. powrót do naturalnych paznokci) - PRAKTYKA
 3. Modelowanie paznokci u stóp (french na stałe) - PREZENTACJA
 4. Pytania i odpowiedzi
 5. Słownik

Kursy praktyczne

Czas trwania kursu

Ilość osób w grupie - maksymalnie 5 osób. Kursantka pracuje na żywym modelu.

Pełny czas trwania kursu wynosi ok. 3 tygodnie, po którym kursantka otrzymuje dyplom ukończenia kursu stylizacji paznokci. Dodatkowo dołączamy płytę CD zawierającą materiały szkoleniowe wraz ze zdjęciami oraz ciekawymi artykułami z fachowych pism.

Kurs stylizacji

Kurs stylizacji przeznaczony jest dla osób szukających własnego stylu, które chciałyby zmienić swój wygląd, ale nie wiedzą jak to zrobić. Pozwoli poznać swój typ urody, sylwetki, nowe rozwiązania w tworzeniu wlasnego wizerunku, dobrać odpowiednie dla siebie kolory, wzory i dodatki tworzące harmonijną całość. Uczestniczki nauczą się również wykonywac makijaż, kompletować nową garderobę. Wiedzę nabytą na kursie będą mogły wykorzystać w pracy z klientkami, zmieniając ich wizerunek i poprawiając ich samopoczucie.

Zajęcia teoretyczne 10h:

Zajęcia praktyczne (praca w parach) 13h:

Tipsy, akrylowe i żelowe paznokcie - promocje

Umów się na wizytę

502 391 353

Poniedziałek - piątek: 8:00 - 20:00
Sobota: 10:00 - 16:00

Aleksandra Juśko - Studio Stylizacji Paznokci i Wizażu - aleksandrajusko.pl © 2013

Projekt i realizacja: agencja interaktywna
tworzenie stron internetowych futuresystems.pl

Powered by Osega