Aleksandra Juśko

Stylizacja i pielęgnacja paznokci

Manicure

Najbardziej sprawdzonym sposobem na zadbane dłonie są zabiegi pielęgnacyjno-stylizacyjne manicure. W zależności od potrzeb wykonujemy manicure klasyczny, uzdrawiający, kosmetyczny, peeling dłoni, zabiegi parafinowe etc.

Oferujemy szeroką paletę barw lakierów odzwierciedlającą najnowsze trendy w modzie.

Korzystamy z wysokiej jakości lakierów niwelujących nieestetyczny efekt odpryskiwania lakieru na paznokciach. Zapewnia to wyjątkowy efekt, w postaci nieskazitelnych i gładkich paznokci. Lakiery nie uszkadzają ani nie przebarwiają naturalnej płytki paznokci.

Oprócz zabiegów stylizacyjnych oferujemy także zabiegi uzdrawiające, wzmacniające i regenerujące strukturę paznokci. Stosujemy odżywcze preperatay bogate w witaminy oraz aromatyczne olejki, nadające dłoniom i paznokciom naturalnie świeży wygląd.

Przedłużanie paznokci metodą akrylową

Naturalną płytkę paznokcia, szablon lub tips pokrywa się specjalną masą, którą uzyskujemy poprzez mieszanie proszku akrylowego i płynu. Masa twardnieje w bardzo krótkim czasie, a czas całego zabiegu nie przekracza 90 minut.

Posiadamy szeroki wybór kolorów pudrów akrylowych - od przeźroczystych po pełne, kryjące odcienie. Gwarantujemy profesjonalne wykonanie i nieskazitelny efekt harmonizujący z każdym odcieniem skóry.

Przedłużanie paznokci metodą żelową

Przedłużenie płytki za pomocą tipsa lub na szablonie i nałożeniu żelu, który twardnieje w świetle UV. Metodą tą utwardzamy również naturalną płytkę paznokcia – na paznokieć nakładany jest żel, który łączy się z płytką w świetle UV.

Paznokcie żelowe to wyjątkowa odporność i przejrzystość, nadaje paznokciom wyjątkowy połysk. Wykończenie jest tak przejrzyste i nieskazitelne, że uwypukla piękno naturalnych paznokci.

Wzmocnienie paznokci

Oferujemy profesjonalny zabieg wzmacniania płytki paznokcia żelem lub akrylem, bez konieczności przedłużania paznokcia. Zabieg ten przeznaczony jest dla kobiet, które prowadzą intensywny tryb życia oraz tych, których naturalne paznokcie są zbyt słabe i łamliwe, a także dla każdego, kto chce mieć piękne i zadbane dłonie.

Jesteśmy certyfikowanymi specjalistkami w dziedzinie przedłużania paznokci najpopularniejszymi dostępnymi metodami: akryl, żel. Pracujemy na produktach i systemach żelowych najwyższej jakości.

Zapraszamy na paznokcie żelowe, paznokcie akrylowe, artystyczne zdobienie paznokci lub kolorową stylizację.

Tipsy, akrylowe i żelowe paznokcie - promocje

Umów się na wizytę

502 391 353

Poniedziałek - piątek: 8:00 - 20:00
Sobota: 10:00 - 16:00

Aleksandra Juśko - Studio Stylizacji Paznokci i Wizażu - aleksandrajusko.pl © 2013

Projekt i realizacja: agencja interaktywna
tworzenie stron internetowych futuresystems.pl

Powered by Osega