Aleksandra Juśko

O mnie

Od bardzo młodych lat interesowałam się wizażem we wszelkich jego formach. Uczestniczyłam i prowadziłam wiele kursów oraz pokazów makijażu. Po ukończeniu szkoły średniej zdecydowałam się rozpocząć naukę w studiu kosmetcznym (Policealne Studio Kosmetyczne przy Zespole Szkół Medycznych w Bytomiu). Moja wizja kariery była jasna - ukończenie szkoły kosmetycznej, renomowanych kursów wizażu oraz praca przy najlepszych pokazach i projektach.

Wszystko potoczyło się jednak inaczej - zamiast wizażystki zostałam stylistką paznokci. Początkowo stylizacja paznokci była tylko moim hobby, a następnie pasją, której zaczęłam poświęcać coraz więcej czasu i zaangażowania. Zaczynając "trenowałam" na najbliższych koleżankach, lecz z czasem grono to powiększało się dzięki referencjom klientek. Podczas doskonalenia umiejętności próbowałam coraz to więcej nowych technik i metod. Po roku otrzymałam propozycję pracy w znanym salonie kosmetycznym w Gliwicach. W niedługim czasie podjęłam pracę w jednym z renomowanych studiów stylizacji paznokci również w Gliwiach. Poszerzające się grono zadowolonych klientek oraz ciągłe pragnienie poszerzenia horyzontów zmobilizowalo mnie do podjęcia decyzji o rozpoczęciu własnej działalności. W lipcu 2009 roku ukończyłam Akademię Wizażu i Stylizacji Joanny Rakowskiej we Wrocławiu.

Studio Stylizacji Paznokci prowadzę od grudnia 2004 roku. Konieczność utrzymania się na rynku wymusza nieustanny rozwój dlatego regularnie uczestniczę w kursach, warsztatach i szkoleniach, czytam profesjonalne branżowe magazyny, uczestniczę w targach i pokazach branżowych, gdzie podglądam najlepszych. Sama jestem też dyplomowanym instruktorem, prowadzę szkolenia i pokazy.

Dowodem uznania mojej pracy jest rosnące grono stałych klientek, które cenią sobie profesjonalne wykonanie usług, trwałość paznokci, nowatorskie pomysły, indywidualne podejście do każdej klientki oraz miłą atmosferę.

Do tego grona serdecznie zapraszam.

Aleksandra Juśko

Moje dyplomy i certyfikatyTipsy, akrylowe i żelowe paznokcie - promocje

Umów się na wizytę

502 391 353

Poniedziałek - piątek: 8:00 - 20:00
Sobota: 10:00 - 16:00

Aleksandra Juśko - Studio Stylizacji Paznokci i Wizażu - aleksandrajusko.pl © 2013

Projekt i realizacja: agencja interaktywna
tworzenie stron internetowych futuresystems.pl

Powered by Osega